Автомобилен форум - Пазарджик

ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ АВТОМОБИЛНИ И ТУНИНГ ЕНТУСИАСТИ

Начало форум Начало форум

Дата и час: Пет Окт 19, 2018 12:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 275 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ЧИП-ТУНИНГ - обобщена информация на 10 стр.
МнениеПубликувано на: Сря Ное 24, 2010 12:46 am 
Аватар:
Аватар

Aleks79 написа:
jorojeton написа:
Здравейте интересувам се от къде мога да си закупувам модифицирани файлове за чиптунинг с гарантирано качество .
Благодаря предварително.

Не съм чул да има такива. :-k Несам в бранша , но мисля........... че такова животно нема [-X Има дискове с милиони фаилове... за по 40 евро. Но за качество..... никои нищо неказва :-"

Има места, откъдето могат да се купуват добри модифицирани файлове(най-често Европа) - цени различни, качество също...отделен въпрос е по какъв начин ще стигнат до ECU-то на автомобила - китайските кабеляци за по 30 евро могат да донесат доста неприятни изживявания на "мастера"... :)
А добро оборудване за чип-тунинг, с което да работиш без притеснения, че ще счупиш кола, излиза над 20-30 000лв и не се продава на българския пазар...не смятам и необходимата техника за автодиагностика, която е задължителна в случая... :)
Относно СД-тата за по 40 евро - има ги и по безплатните торенти, ама тестовете с подобни файлове обикновено излизат солено на мераклията бета-тестер... ;)

Програмирането на некачествен тунинг файл в ECU може да нанесе доста сериозни поражения по двигателя, както и по компютъра! От друга страна програмирането на КАЧЕСТВЕН тунинг файл с НЕКАЧЕСТВЕН китайски ОБД кабел(тип Galleto1260) също може да превърне автомобила в недвижима вещ...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: ЧИП-ТУНИНГ от Германия !!!
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2011 7:24 am 
Нов член

Здравейте, дали може да се направи тунинг на Toyota corolla 1.9 dizel 2000г. без турбо.Този модел е с мотор взет от пежо. Ако е нужна още информация за двигателя, моля кажете какво и къде да проверя.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 22, 2011 8:41 pm 
Модератор
Аватар

kukuzel написа:
Здравейте, дали може да се направи тунинг на Toyota corolla 1.9 dizel 2000г. без турбо.Този модел е с мотор взет от пежо. Ако е нужна още информация за двигателя, моля кажете какво и къде да проверя.

Аз си мисля ,че май няма да те огрее.Ама това си е мое лично мнение :beeeer

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Сеп 23, 2011 11:16 am 
Аватар:
Аватар

kukuzel написа:

Здравейте,
предполагам става въпрос за двигателя с мощност 70к.с. - помпа Lucas...за да дам категоричен отговор дали тази електроника е подходяща за чип-тунинг, ще ми трябва повече информация за ЕКУ - най-добре снимки...
Но и чисто принципно при атмосферни дизели ефектът от чип тунинг е минимален, а пък специално Тойота почти не се поддават на традиционен чип тунинг...

Поздрави!

П.С. Вече имам техника и за чип тунинг на голям брой азиатски автомобили, но за съжаление с много ограничена поддръжка на Тойота и Хонда...
Повече информация тук:
Чип тунинг Мазда
Чип тунинг Нисан
Чип тунинг Мицубиши
Чип тунинг Сузуки
Чип тунинг Хюндай
Чип тунинг Киа

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 13, 2013 3:45 pm 
Аватар:
Аватар

Темата вече е заключена - за по-бърза връзка с мен - използвайте възможностите за контакт посочени в сайта:
http://www.chiptuning-bg.com/links.html

Поздрави!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 275 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа