Автомобилен форум - Пазарджик

ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ АВТОМОБИЛНИ И ТУНИНГ ЕНТУСИАСТИ

Начало форум Начало форум

Дата и час: Пон Юли 16, 2018 9:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Къде да НЕ ходим да си правим колите !!!
МнениеПубликувано на: Пет Апр 16, 2010 10:48 pm 
Малкия Бръм
Аватар

Навсякаде стават грешки,какво сте се заяли и вие не ми е ясно #-o няма майстор който да не се е посирал някъде :!:
Пример давам с Камор ауто в Пловдив,като ми се зачесаха в вратата на колата от алианц се изтрелях направо там.Огледаха щетата - задна дясна - ок в понеделник ще докарат! (беше петък)
Насочвам се към колата да си тръгвам - не не тряба да оставя колата сега щяли да я свалят пак понеделник да ми я сложат :shock: няма да споменавам за неудобството с което се прибрах от Пловдив до Пещера. В понеделник хващам влака за Пловдив отивам с такси да си взема колата и греда вратата не е с ел стъкло :lol: тогава ми се пререва направо.Още 5 дена чакаха врата при което колата беше в тях.Скожиха ми същата без разлика супер доволен бях докато не я пробвах как се затваря - се едно на самарата вратата ](*,) и ги питам за какво е така викнаха един майстор каза ми че ще се раздвижил механизма така били всички нови,аз му повярвах от де да знам че ме лъже кога друг път съм сменял врата та да знам,след 5 дена пак отидох теглих им майните дойде един майстор младо момче и за 5 мин ми я регулира и си беше както трябва :-({|=

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 2:11 am 
Опелист
Аватар

Цитат:
230 цената е за поставяне на бутилка на изпарител прекарване на трабичките поставяне на клапаните за газта и за бензина и две дупки на карборатора и поставяне на на тази пишка за пълненето на бутилката така тва са направили от тях нови неща дета са сложили са един клапан за газта, трабичките, маркучите и муфите за дупките в карба май е това
знаеш ли кво пиша тук за да знаят другите че тия за мен лично са изманици и даже ми идва да кажи не изманици а ............ но няма
ти не седиш там като ти прават колата не знам само споделям последствия след техтните манипулации :smt005
ша кажа на жената да ги съди за нанасяне на лека телесна повреда щото се ободе на техня винт дето го беха засецали в пода на колата :D

Ехаа ти колко неща изброи!!! Що не си я сложи сам? А и съм сигурен че преди да оставиш колата си питал за цената нали? Аз поне така правя. Тия манипулации дето ги изброи хич не са малко!!! Хората за далеч по-малко неща зимат далеч повече пари, ще ти дам пример, аз за да напиша една команда в командния ред на един сървър и да натисна ЕНТЪР и ми дават 100Евро!!!!Еврейска работа. :) Ти би ли ги дал? Не, щото не цениш и не разбираш кво правя!!!! Големи глупости написахте и оспамихте тема, ОТНОВО. Както каза Коцето, труда се заплаща, ако сте толкова бабити си правете нещата сами бе. Ей много се дразня от такива селски изцепки с извинение!!! Аз да кажа сега по същество, не мога да пиша от кой сервиз съм недоволен, понеже си карам автомобилите само и единствено при подбрани хора, на които имам пълно доверие и винаги мога да бъда сигурен че красавиците ще бъдят добре обслужени и обгрижени!!!

Аз се доверявам само и единствено на:

За Ел. услуги по автомобила и климатична и отоплителна иснталация - само и единствено Коцето_pz. Коце цар си, признал съм те бате!!!
За двигател, ходова част, обслужване с лубриканти и т.н -само и единствено Пешето и Краси от СБА. Царе сте батенца, винаги оставам доволен от услугите ви!!!

Та така, аз леко съм нощна смяна и тука се ровя из стари теми в форума че нещо издивях от тия сървъри..хихихих

Поздрави ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 1:09 pm 
Майстор на спорта
Аватар

знаеш ли кво направих тази грешка да отида при тях и исках да споделя щото така мисля моля ти се ни ми давай наклон на к...
пази си премерите за теб нещо си много на ясно с нещата
много голям специалист се извади ти си най разбиращия от всички други нали ние сме шматките ти си големия гражданини
моля ти се само да внимаваш с обръщанията спрямо мен че нещо съм чувствителен

аре

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 4:40 pm 
Аватар:
Аватар

Без лоши чувства - ясно е че всеки има право на мнение и на всеки критерия е различен...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 14, 2010 6:43 pm 
Опелист
Аватар

Цитат:
знаеш ли кво направих тази грешка да отида при тях и исках да споделя щото така мисля моля ти се ни ми давай наклон на к...
много голям специалист се извади ти си най разбиращия от всички други нали ние сме шматките ти си големия гражданини

Така ме наплаши че нема да мога да спя сега 2 месеца ......ахахахахах. И да, много повече от теб съм в нещата, ама тва е друга тема, пък не ми се пише сега че се връщам от път и май ми взеха книжката за една година че ме снима камера с 240 дейба..пфууууууууу .....аз съм си виновен, отплеснах се. Абе не ми се говори. Момчета ше си търся сигурно скоро шофъор?! Ама да не е хондажия че са много докачливи и ше фанат да ме набият..мухахахах :)

Личо бате колко сериозни са нещата ако ме нащрака камера с 240 при ограничение 100? Казаха ми че нещата са много зле, ама незнам.

Поздрави ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 15, 2010 8:17 am 
Коко_Кикера
Аватар

OPEL написа:
Цитат:

Така ме наплаши че нема да мога да спя сега 2 месеца ......ахахахахах. И да, много повече от теб съм в нещата, ама тва е друга тема, пък не ми се пише сега че се връщам от път и май ми взеха книжката за една година че ме снима камера с 240 дейба..пфууууууууу .....аз съм си виновен, отплеснах се. Абе не ми се говори. Момчета ше си търся сигурно скоро шофъор?! Ама да не е хондажия че са много докачливи и ше фанат да ме набият..мухахахах :)

Личо бате колко сериозни са нещата ако ме нащрака камера с 240 при ограничение 100? Казаха ми че нещата са много зле, ама незнам.

Поздрави ;)

Да са зле...да са зле...колко да са зле ](*,) ...май верно ще ти трябва шофъор ](*,) ...
По темата,от скромната ми практика съм разбрал че 100% доволни клиенти няма...Затова съм написал една табела в сервиза:
Услуги извършвани със съвети на клиента се заплащат ДВОЙНО!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 16, 2010 7:11 pm 
Майстор на спорта
Аватар

..............вярно е че винаги ще има по няко не доволен ама такъва му е профисията
............................

Mod by Li4o

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 16, 2010 7:32 pm 
Титла по избор

Успокойте топка пичове. :-)
Познавам почти всички забъркани в тоя глупав спор,всички сте стабиляги. :D :beeeer

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 16, 2010 10:19 pm 
Аватар:
Аватар

subafan написа:
Успокойте топка пичове. :-)
Познавам почти всички забъркани в тоя глупав спор,всички сте стабиляги. :D :beeeer

Абсолютно вярно - в спорове като този няма прав и крив - щото всеки си казва мнението и всеки си гледа и преценява през собствената си камбанария....
Така че, няма смисъл от излишни спорове - нека форума да е средство за сплотяване на хората, а не за възникване на караници и конфликти... :beeeer

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 16, 2010 11:03 pm 
Титла по избор

Към колегата atanasbe ,не мога да разбера защо се оплакваш ?Както и по-горе ти писаха , предполага се ,че преди да си оставиш там колата си питал колко ще ти вземат нали така ?Те са ти казали сумата Х и ти си се съгласил ,има една камара газаджии ,при които можеше да попиташ.Ето ти пример:трябва ми човек да ми прекара само инсталацията за газовата ,да я свали от една кола и да я премести на друга.Отивам при пичовете ,носи им се славата на най-добрите в града ,не го оспорвам ,та пичовете казват 40 лв. и двете коли цял ден при мен.Пожелах им лек ден и си тръгнах ,отидох при друг майстор ,който свали инсталацията за 10 мин. и едната кола беше готова ,за още 20 мин. ми я сложи на другата и ми взе 15лв.Даже и ми даде бонус кранче ,че плочката ми е с един изход ,а не с два.Та не знам защо се оплакваш и от какво ?Отиваш питаш ,ако те устройва оставяш си колата ,ако ли не си тръгваш и толкова.
Изписаха се една камара глупости ,заплахи и т.н. по въпрос ,който е абсолютно безсмислено да се говори ,след като имаш право на голям избор и никой не те е накарал да си оставиш колата при тях на сила.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Сеп 18, 2010 10:04 pm 
Титла по избор

Аз ли не мога да чета?Каква е темата?Няма да съм доволен от някой сервиз и ще ми кажете че не съм прав,и трябва да се съглася....ХАХАХАХА!?Човека не е доволен от някой си гЪзаджийски сервиз,това си е негово право!
Да не ви разправям че като се запали гЪзифицирана КОЧИНА,собственика бяга от КОШНИЦАТА....а аз към нея!Аз деца нямам ли?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Трябва да свалям шапка на гЪзарите,така ли?
Я прочетете темата и си осмислете постовете,защото колите не страдат толко от газовите чикии а от гЪзарите дет ги монтират?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2011 3:44 pm 
Нов член

И аз да се оплача от БОША-сервиза .Питам за цена за смяна на лагер задно колело казват ми 50 лв. лагер и 20 кинта за смяна.Отивам да взимам колата оня вика 120 лева.Казвам що толкова много гледам листа пише свалене шенкел полуоска кори под двигателя консумативи и др, пичовете ги донатаманили до 120 лв.Взимам си колата весел щастлив че може да е скъпо но поне е качествено на другия ден гледам под колата масло капе от диференциала те спукали семеринга на полуоската.На другата кола карам да правят щета по боята на вратата боядисали я нагласили я обаче не щракнали буксата за заключане , и аз си се воза една седмица пюк пюк :lol: отключам заключам когато погледнах задната врата е стояла отключена имам и други примери за този сервиз но ми омръзна да пиша.Просто са дърводелци голями.Оня пък Васко да го еба на манастира ми смени за 5оо лева части и като видя че нестава и не може да я оправи вика ти ко искаш да инвестирам мои пари ли в тая кола тя е стара и неможе да се оправи :lol: .Абе мамата си е е...ло .И Веско на СБА-то е същата работа само пари му се въртят в главата и кат закараш колата вика остави я там след малко я почвам оивам на другия ден той още не я е погледнал а ти си чакаш колицата да е отремонтирана.Айде стига съм писал че как ги нахраних може да изям боя някъде.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Гуми в ДИАНА Пловдив
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 10:13 pm 
Нов член

Незнам дали точно в тази тема е мястото ,но реших да драсна един-два реда относно този прехвален от някои център за гуми >
Аз имам в ПЗ гумаджии при които ходя от сума ти време , но трябваше да си купувам летни гуми и понеже имам една карта която ми дава 15 % отстъпка в ДИАНА за гуми и запалих колата и айде в Пловдив ....
Влизам казвам си размера , вадят ми листа с гумите за този размер с цените и т.н след кратко време му казвам на служителя :
- Ето господине интересувам се от тези два модела Гиславед и Пирели покажете ми ги и смятам да си избера от тях !
Служителя ми показва Гиславеда и му казвам че искам Пирели да видя и той:
- Ами господине нямаме изложени , да Ви ги покажа на снимка ?
- Как така на снимка ? Аз ще ги купувам а вие ....
- Ако решите да ги купите ще ги извадим от склада
- Така , хубаво извадете ми да ги видя и ще купя или тях или предишните които гледах
- Да оформим поръчката тогава ?
Викам си на акъла каква поръчка аз не знам какво купувам бе ..... Обаче му казвам
- Я ми кажете , ако обичате , и двете марки гуми кога са произведени
- Ами господине сигурно не са тая година и миналата , изчакайте така ,а да 2008 едните - 2009 другите
- АМА ТОВА Е 4-Годишна ГУМА ... Не съм специалист, но доколкото съм чел една гума след около 5-тата година дори да не е карана каучука няма вече добри свойства или както там се казва ...
- АААА аз съм специалист и Ви казвам че гумата е перфектна нищо че е на 4-год
- Добре чудесно , приятен ден !
Не ми харесва , особенно голям център като тях да ми набутва гуми седяли по складовете години наред, а да ми искат в случая 130 лв на парче ... Да не говорим че преди 4 год гумите струваха с 30% по евтино когато е била произведена ... Изобщо не останах доволен нито от това което предлагат нито от обслужването . Определено ако търся гуми не бих проверил вече там ..

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Гуми в ДИАНА Пловдив
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 11:12 pm 
Майстор на спорта
Аватар

Bai Vancho написа:
Незнам дали точно в тази тема е мястото ,но реших да драсна един-два реда относно този прехвален от някои център за гуми >
Аз имам в ПЗ гумаджии при които ходя от сума ти време , но трябваше да си купувам летни гуми и понеже имам една карта която ми дава 15 % отстъпка в ДИАНА за гуми и запалих колата и айде в Пловдив ....
Влизам казвам си размера , вадят ми листа с гумите за този размер с цените и т.н след кратко време му казвам на служителя :
- Ето господине интересувам се от тези два модела Гиславед и Пирели покажете ми ги и смятам да си избера от тях !
Служителя ми показва Гиславеда и му казвам че искам Пирели да видя и той:
- Ами господине нямаме изложени , да Ви ги покажа на снимка ?
- Как така на снимка ? Аз ще ги купувам а вие ....
- Ако решите да ги купите ще ги извадим от склада
- Така , хубаво извадете ми да ги видя и ще купя или тях или предишните които гледах
- Да оформим поръчката тогава ?
Викам си на акъла каква поръчка аз не знам какво купувам бе ..... Обаче му казвам
- Я ми кажете , ако обичате , и двете марки гуми кога са произведени
- Ами господине сигурно не са тая година и миналата , изчакайте така ,а да 2008 едните - 2009 другите
- АМА ТОВА Е 4-Годишна ГУМА ... Не съм специалист, но доколкото съм чел една гума след около 5-тата година дори да не е карана каучука няма вече добри свойства или както там се казва ...
- АААА аз съм специалист и Ви казвам че гумата е перфектна нищо че е на 4-год
- Добре чудесно , приятен ден !
Не ми харесва , особенно голям център като тях да ми набутва гуми седяли по складовете години наред, а да ми искат в случая 130 лв на парче ... Да не говорим че преди 4 год гумите струваха с 30% по евтино когато е била произведена ... Изобщо не останах доволен нито от това което предлагат нито от обслужването . Определено ако търся гуми не бих проверил вече там ..

Kолега, тя тая карта с 15% отстъпка явно е за тва... да си изчистят старите гумета :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 20, 2012 11:32 pm 
Нов член

Ами аз до вадене на картата за отстъпка изобщо не стигнах така че , офертата им беше напълно реална, а не специално да ме цакат със стари гуми заради отстъпката....

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа