Автомобилен форум - Пазарджик

ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ АВТОМОБИЛНИ И ТУНИНГ ЕНТУСИАСТИ

Начало форум Начало форум

Дата и час: Пон Юли 16, 2018 8:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Къде да НЕ ходим да си правим колите !!!
МнениеПубликувано на: Чет Фев 25, 2010 11:31 pm 
Майстор на драга

Аз лично никога и за нищо на света небих повторил сервиза в двора на СБА от главният вход в дясно , Собственик е един мушеник на име Весо който доста недоволни клиенти е насъбрал.. . интересно ми е до къде ли ще е докара :lol: също така съм недоволен от един сервиз за смяна на масла , който се намира след гробиштата от дясно.. за това съветвам всички колеги да ходят само при испитани и грамотни хора за дадена услуга

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 26, 2010 12:09 am 
Шофьор
Аватар

Коце,както казах,тези 20 лв бих ги подминал,при условие,че бях останал доволен.Но като разбрах каква са я свършили,и те ми се видяха много...Не знам къде се е изгубила връзката при приемчик-склададжия-монтьор,като невинен мисля,че това е монтьора,но е немърливост за мен...
Колега багер,или Радо...първо,не определям аз дали ще пишеш или не в темата,но ти казах ако нямаш аргументи,да пропуснеш да ми отговаряш с такива хвърчащи гаранции,при положение,че не си обслужил ти колата...Или според теб не мога да различа 5в40 от 10 в40?Е мога!
Разбирам,че се чувстваш обиден,но аз не нападам колегите ти в сервиза по простата причина,че се познавам с няколко и в Опел и в Рено,и за мен,или приемчика е предал грешно информацията,или склададжията я е приел грешно.Просто политиката не им е от най-правилните!Знам изцяло какво е положението там,какви измами се правят,и как се цакат клиенти,тъй като познавам и напуснали момчета,за което не са виновни те!
И още нещо:ходил съм повече от 2 пъти,и съм водил мои хора преди да си купят коли,да ги попрегледат там,но вече освен за диагностика,за друго няма да отида!Поздрави,и с добри чувства!

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 26, 2010 12:37 am 
Титла по избор
Аватар

Face off написа:
Коце,както казах,тези 20 лв бих ги подминал,при условие,че бях останал доволен.Но като разбрах каква са я свършили,и те ми се видяха много...Не знам къде се е изгубила връзката при приемчик-склададжия-монтьор,като невинен мисля,че това е монтьора,но е немърливост за мен...
Колега багер,или Радо...първо,не определям аз дали ще пишеш или не в темата,но ти казах ако нямаш аргументи,да пропуснеш да ми отговаряш с такива хвърчащи гаранции,при положение,че не си обслужил ти колата...Или според теб не мога да различа 5в40 от 10 в40?Е мога!
Разбирам,че се чувстваш обиден,но аз не нападам колегите ти в сервиза по простата причина,че се познавам с няколко и в Опел и в Рено,и за мен,или приемчика е предал грешно информацията,или склададжията я е приел грешно.Просто политиката не им е от най-правилните!Знам изцяло какво е положението там,какви измами се правят,и как се цакат клиенти,тъй като познавам и напуснали момчета,за което не са виновни те!
И още нещо:ходил съм повече от 2 пъти,и съм водил мои хора преди да си купят коли,да ги попрегледат там,но вече освен за диагностика,за друго няма да отида!Поздрави,и с добри чувства!

я сподели как правиш разлика между маслата, а за обиден не мога да се чувствам защото нямам нищо общо със смяната на масло и т.н.
П.С. явно си много запознат с политиката на фирмата, но се съмнявам да си по-запознат от мен . както ти каза ако нямаш аргументи....................

turbo хубаво е и ти да разкажеш няколко истории

http://www.youtube.com/watch?v=4a-ygm6wfx8 загубата

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Фев 26, 2010 12:47 am 
Шофьор
Аватар

bagera написа:
Face off написа:

я сподели как правиш разлика между маслата, а за обиден не мога да се чувствам защото нямам нищо общо със смяната на масло и т.н.
П.С. явно си много запознат с политиката на фирмата, но се съмнявам да си по-запознат от мен . както ти каза ако нямаш аргументи....................

turbo хубаво е и ти да разкажеш няколко истории

Знам,че си към тенекеджиите!Но даже да не беше,пак нямаше да обвинявам никой от вас,монтьорите...казах вече кой е виновен според мен...Знам много за фирмата,но айде да не споменавам тука случки и имена,че ще стане дебела работата!
А маслото го познах само като го погледнах,после като отворих капака видях и бележката залепена там...А в сервизната карта беше отбелязано само като масло,никакво пояснение 5 или 10 е...Но за съжаление видях чак на другия ден,и запазвайки добрия тон,не отидох да търся сметка,а се набутах пак за масло,и един маслен филтър и си ги смених сам...

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 05, 2010 11:27 am 
Майстор на спорта
Аватар

Стар клиент съм в Бош сервиза още когато бяха в двора на СБА и мога да кажа добри неща правят ми хората отстъпки и за авточасти, и за труд е имало е и фалове , но грешки правят и в фирмени сервизи на БМВ и Мерцедес така, че който не работи той не греши. Колеги прав е колегата на по-горните постове няма нищо лошо преди да ти се извърши дадена услуга да попиташ - време за изпълнение, цена - труд, авто части и т.н. Случвало се е да ми приемат колата и в 3 ч. през ноща по спешност и да не забравяме приказката когато не попиташ - болен на легло се е ... Но не става да отидеш веднъж в сервиза никой не те знае, не те познава и ай дайте сега отстъпки и безплатни услуги. Във всеки бизнес е така големите отстъпки са на редовните клиенти, дори са ми правили скъпи ремонти и когато не съм имал пари да платя и плащам след месец, два и т.н. :-P :roll: :-P

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 3:09 pm 
Шофьор
Аватар

Здрасти!
Значи,не си разбрал.Проблема не беше в парите а във пропуска,който направиха...
Друго...говориш за отстъпки,но аз никога пък не съм им искал отстъпките.Плащам си както му е реда и това е!
Въпросното обслужване отивах за 10-и път при тях,познаваме се с приемчика,и колата ми има файл там...Както казах като цяло съм доволен,но си имам едно наум за напред!
Има момчета там,които по мое мнение си разбират доста от работата...

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 09, 2010 9:16 am 
Майстор на спорта
Аватар

Искам да ви споделя мнение за газаджий те до империята по не коректно обслужване не съм виждал а и са доста некомпетентни може ли на кола с двукамерен карбуратор да пробиваш карба на място без да си го свалил повечето знаят че втора клапа е малко отворена намерех си стружки в колектора и карборатора при буталата не знам как е но ви предупреждавам че тия са много зле тия са бълкарски майстори в най лошия смисъл :roll: като се има предвид че бутилката и изпарителя и клапаните са от мен ми искаше 230лв за поставяне

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Апр 10, 2010 10:32 pm 
Коко_Кикера
Аватар

atanasbe написа:
Искам да ви споделя мнение за газаджий те до империята по не коректно обслужване не съм виждал а и са доста некомпетентни може ли на кола с двукамерен карбуратор да пробиваш карба на място без да си го свалил повечето знаят че втора клапа е малко отворена намерех си стружки в колектора и карборатора при буталата не знам как е но ви предупреждавам че тия са много зле тия са бълкарски майстори в най лошия смисъл :roll: като се има предвид че бутилката и изпарителя и клапаните са от мен ми искаше 230лв за поставяне

Понеже познавам колегите лично,смея открито да твърдя че може би на теб цената не ти е хресала, и сега е момента да ги оплюеш!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 11, 2010 9:45 am 
Рацер
Аватар

koceto_pz написа:
atanasbe написа:

Понеже познавам колегите лично,смея открито да твърдя че може би на теб цената не ти е хресала, и сега е момента да ги оплюеш!!!

Съгласен съм с коцето ,и аз ги познавам момчетата ,много ги бива и са много коректни и ако се е получило някъкво недоразумение съм на 100% сигурен че има някъкво добро обяснение.

п.п. пак осрахме темата май с безмислени коментари не визирам последния оплют сервиз, идеята беше да се споменават сервизи не където се е получила /човешка грешка/ или недоразумение а системно правене на такива или с други думи казано пишман майстори дето за нищо не стават и от нищо не разбират и сте ги посетили поне два пъти за да можете да го кажете с сигурност това че еди койси се е захванал с нещо от което си няма и халхабер !

http://techno-dreams-bg.com

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 11, 2010 10:24 pm 
Шофьор
Аватар

Като цяло темата е тъпа...
Едни се оплакват от сервизи,а други които работят там,и такива дето са им познати на хората в тези сервизи,яростно ги защитават.
Ясно е,че никой на никой не може да каже къде да НЕ ходи,и къде ДА ходи с колата си...както и винаги ще има караници в тая тема...
Всеки си е изградил мнение и си го поддържа,и естествено е прав за себе си!
Това е!
Аз съм си отсял местата където мисля,че мога да ходя и спирам да плюя сервизи тук!

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Апр 11, 2010 11:49 pm 
Титла по избор

Града е малък,всеки си знае къде е най-добре за него,всеки си има сервиз така да се каже ,темата единствено може да бъде малко полезна на новобранците. (като мен)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 12, 2010 11:08 am 
Майстор на спорта
Аватар

Колеги нещо лично аз тези кинти съм ги прежалил ама ми е много интересно как се прави дупка в карбуратор без да си го свалил и другия въпрос къде отиват стружките от пробиването даже мога да ти кажа в кой цилиндър направо са отишли
аз викам да поплюя аще малко щото двама да ми повярват в това дето лафа значи е имало някъв ефект =D>

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 12, 2010 11:12 am 
Майстор на спорта
Аватар

koceto_pz написа:
atanasbe написа:

колега на теб как ти се струва цената

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 12, 2010 11:45 am 
Титла по избор

Еми то затова се ходи пита се... с питане и до Рим сте стига.... (е сега с тия модерни навигации :ande )

Ама да не би да са само те в Пз,та да идеш там,има в сба,зад поликлиниката,на бушулско,в бившия со-мат има.... 1 - 2ма ли са ????Пък и поставянето не е генно инжинерство,с брат ми 2-мата си я сложихме ,после илиян на бушулско ми смени мембраните и ми напраи центровката и инсталацията за 55 кинта и съм пей сърце...Така ,че не си прав да се оплакваш за цени!Ако бяха само те-ок монопол на газаджиите ама в такава ситуация...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Апр 12, 2010 5:07 pm 
INSANE
Аватар

:spam :offtopic Малко да наспамя темата. Та тази тема май се е превърнала на минно поле в последните 2-3 дни. Всеки има мнение за сервизите. Независимо кой в кой работи , нека се изслушваме и споделим какво сме претърпели и видяли. Не е нужно да се карате по между си и единия да защитава дадено място пък другия да го плюе. Нека всеки сподели посетеното място , промяната по автомобила/мотора/мотопеда и не добавя излишни коментари. Така ще спестим дразги по между си (което напоследък доста често ми се случва да чувам от стари посетители , които не влизат вече поради тази причина). Нека всеки ме разбере правилно. Нищо лично ама към абсолютно никого. Правя го за наше добро и защото темата е добра.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа