Автомобилен форум - Пазарджик

ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ АВТОМОБИЛНИ И ТУНИНГ ЕНТУСИАСТИ

Начало форум Начало форум

Дата и час: Вто Яну 16, 2018 11:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Къде да НЕ ходим да си правим колите !!!
МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2012 7:41 pm 
Нов член

Аз искам да разкажа 2 случки:
1-вата е от преди 1 година.Карам една кола с дизелов двигател и взе да ми се бъзика 1 реле и не палеше и т.н. и отидох в един сервиз срещу спортното посока от тангото към баба славянка в кооперацията дет е.Ходил съм за профилактика на динамо стартер и тоя път пак отидох и пича ми свали блока дет са всички бушони релета и т.н прави го няколко часа каза че всичко е ок взе към 40 лв. ли не помня и като погледна тоя блок си висеше на кабелите.Той каза че нищо му нямало и аз си тръгнах и след 1 час каране насам натам зароси леко цъкнах чистачките, но не тръгнаха и аз отидох да заредя отказа централното и неможах да отворя резервоара ел фаровете се изгубиха..Просто стана по-хубаво от рожден ден.Звъннах му той ми вика:кво стана с тая кола?! и аз му затворих направо прибрах се започнах да човъркам блока за бушоните и си го закачих на щипките всичко си тръгна,беше откачил вакуома на шофиорската врата и си го закачих и всичко се оправи но тея 40 лева ще са му последните от мен на тоя щото претупа нещата за моя сметка.

Последна промяна Radkoff на Сря Окт 31, 2012 8:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 31, 2012 7:59 pm 
Нов член

2-рата случка е от оня ден.Имам усилвател,бас каса като повечето фенове на музиката.усилвателя ми изгоря след 5 години яко напъвне и го занесох на ремонт при зайо байо зад старата автогара.Оставих му го и обади на другия ден че е готов.Един приятел беше точно там по това време,плати го и ми го донесе.На другия ден се надъхах да го връзвам след работа и видях че болтовете на захранващите кабели ги няма.Звъннах му той отрече да ги е виждал даже на усилвателя и ми даде някви кучешки дет даже не бяха и еднакви.Вързах усилвателя и нищо.Отидох при него пак и той почна да пробва и усилвателя изпуши.Извади няква mp3-ка от него и я изгори с пускането.Взе да мери токове напрежения и каза че имало 36 волта по корпуса на усилвателя.Свали го, отвори го и намери откъде е(някаква подложка дет е м/у платката и корпуса) смени я,пусна и пак нищо.Оказа се че не е погледнал че усилвателя замасява и ми е изгорил изхода на субуфера и бас касата.Имам още 2 изхода за реар и фронт чинчове и върза на тях и взе бас касата че била скъсала само мустаците.След 2 часа се обади че нямало да може да стане колоната и ако искам да си купя от него същата пайнер 12-ка малко по-евтино.Аз отидох да си взема касата и му се обадих да му кажа че повече никога няма да ида при него ,а той ми вика "аз отде да знам че е замасил усилвателя"!!Ами аз ако съм майстор и работя с мултицет ще замеря за 1 минута и ще разбера.Подадох жалба в комисията за защита на потребителя защото това неговото"аз отде да знам" ще ми коства около 130 лв ремонти.Така че ако ходите там за ремонт на усилвател го подсещайте поне да използва от време на време тея толкова нужни уреди наречени мултицет...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 18, 2014 6:34 am 
Шофьор
Аватар

сервиз Дензо, бившият сервиз на фиат, срещу крез, препоръчвам ви не си давайте парите там!взеха ми 100 лв за масло,което в магазина струва 60, като уш в него бил проблема,изхвърлиха ми масло на 2500 км и след като излязох от сервиза проблема пак се появи,същата работа и с грешките на компютъра, още на изхода от сервиза всичко си светеше по старому а аз бях олекнал със 150лв.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа